ÖNCÜ AMBALAJ: SEKTÖR LİDERİ

Birinci sınıf PET ambalaj, kavanoz üretimş ve kapak, kulp çember gibi ürünleriyle gerçek bir öncü olan şirketimize hoş geldiniz.
Zengin mirasımız ile şirketimizin geleneklerine büyük saygı gösterirken, sürekli olarak yenilenmeyi ihmal etmeyerek, ambalaj endüstrisinde önde gelen bir küresel marka olma yolunda ilerliyoruz.

ÖNCÜ AMBALAJ

Öncü geleneklerimizi korumaya yönelik sarsılmaz taahhüdümüz, hizmetlerimizin ve ürünlerimizin vaz geçilmez unsurudur. Tecrübeye dayanan uygulamalara bağlı kalarak, rakipsiz kaliteyi sağlamak için ayrıntılara titizlikle dikkat ederek her bir paketleme çözümünü titizlikle hazırlıyoruz. Kurumsal ve vizyoner bir zihniyetten güç alarak, kendimizi yalnızca mirasımızı korumaya değil, aynı zamanda dünya çapında tanınırlığa doğru belirgin bir yol açmaya adadık.

Bizi diğerlerinden ayıran gerçek bir atılım, ambalaj üretiminde sıcak doldurma teknolojimizdir. Bu devrim niteliğindeki ilerleme, yalnızca içeriklerin bütünlüğünü ve uzun ömürlülüğünü garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda sektör lideri olma hedefimizin de altını çizer. Küresel yolculuğumuzda ilerlerken, sizi PET ambalajın benzersiz kalite ve yenilikle eşanlamlı olduğu bir geleceği şekillendirmek için bize katılmaya davet ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Gıda ambalajı sektöründe müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak tüm müşterilerimize mümkün olan en uygun mal ve hizmeti sunabilmek için başta etik değerlerimize bağlı kalmak şartı ile en ileri teknolojik sistemlerle üretim yaparak, sosyal sorumluluklarının bilincinde, tüm yasal zorunlulukları yerine getirmek sureti ile dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikte faaliyet gösteren tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını her şeyden üstün tutan bir üretici firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Yaptığı güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen üretim ile Türkiye’ de ve Dünya’ da satış yapılan her bölgede mümkün olan en iyi hizmeti sunan, çalışan memnuniyetini ve bağlılığını üst sıralara taşımış, yenilikçi ve en ileri teknolojiyi kullanarak tüm Dünya’ da sektöründe kendini ispatlamış, tüm yasal zorunlulukları yerine getirmiş, güvenilir, lider bir kuruluş olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru ve zamanında anlayıp karşılamak için tüm çalışanların katılımıyla yasal yükümlülüklerin ve kalite sisteminin gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerimizi gözden geçirip sistemin sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, bu suretle de varoluş nedenimiz olan pet ambalaj üretiminde müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

ÖZEL AVANTAJLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN KAYIT OLUN...
Success! You've been added to our email list.